Skip links

Hakkımızda

LPG Mobil ve Akaryakıt tesis kurulumu aşamasında firmamız tecrübeli uzman ekibimizle sizlerin hayal ettiği projenin istenilen kalite ile birlikte uygun standart ve kullanılacak malzemelerin temini aynı zamanda mühendislik ve danışmanlık hizmeti vererek sizlerin hayallerini gerçekleştirmekteyiz.

Yenen Mühendislik, alternatif yakıt ekipmanlarının üretim ve satışında uzmanlaşmış, 25 yılı aşkın süredir Shell, BP gibi büyük akaryakıt ve gaz şirketleri ile uluslararası pazarda tanınan bayilerine ve gaz ekipmanları üreticilerine otogaz sistemleri, lpg ve diğer yakıt ekipmanlarını temin eden ve saha hizmeti veren alanında uzman bir firmadır.

Yüksek kaliteli, uzun ürün ömürlü ürünleri sürekli teknik destek ve kabul edilebilir fiyat unsurları ile birlikte sunarak çok uluslu akaryakıt & gaz şirketleri ve dünyaca tanınan ekipman üreticileri ile uzun vadeli işbirlikleri kurar.

Firmamız tüm müşterilerin taleplerine 7/24 yanıt verir ve uluslararası kalite standartlarına uygun ürünler ve hizmetler sunar.

Hassas ve emniyetli ekipman üretimi konusunda geliştirdiğimiz sistem ile birçok ülkeye ihracat yapan, esnek yapımız sayesinde taleplere daha hızlı yanıt veren, ekonomik çözümlerimiz ile iş ortaklarımızın bütçesinde fark yaratan, konusunda uzmanlaşmış bir firmayız.